In 2010 hebben wij onze eigen Hildebrand kledinglijn geïntroduceerd die bestaat uit een lekkere warme sweater met capuchon (lekker voor in de winter en voor op kamp) en een polo (ideaal voor in de zomer en voor op kamp). Al veel kinderen en leiding lopen vol trots in dit nieuwe uniform. Op de poll op onze website heeft 81% van onze leden aangegeven het nieuwe uniform “super stoer” te vinden. Het nieuwe uniform blijkt dus in de smaak te vallen.
De trui is een is een lekkere warme sweater die bij elke speltak een andere kleur heeft. De Bevers dragen een rode sweater, de Welpen een groene sweater, de Zeeverkenners een blauwe sweater en de leiding loopt rond in een bruine sweater.
Op de rug van elke sweater staat het Hildebrand logo. Op de mouw van de speltak staat de naam van de speltak. Niet alleen aan de kleur is dus te zien in welke speltak het kind zit, maar ook aan de mouw.
Aan het begin van elk seizoen bent u in de gelegenheid om een (extra) sweater en/of polo te bestellen.